Dzień: 6 czerwca 2017

Aktualności, Ogólne

Poniżej zamieszczamy ważne informacje dla uczniów przystępujących do egzaminów zawodowych.

Egzamin z kwalifikacji A.35 Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji:
część pisemna: 20 czerwca 2017 r. (wtorek) godz.10.00,
część praktyczna: 23 czerwca 2017 r. (piątek) godz.9.00.
Zdający przychodzą pół godziny przed rozpoczęciem egzaminu.
Przybory na egzamin: czarny długopis, kalkulator, na część praktyczną dodatkowo ołówek, linijka, gumka.
Zdający potwierdzają tożsamość dowodem osobistym lub innym dokumentem ze zdjęciem.
Miejsce zdawania egzaminu (obie części): Zespół Szkół nr 6 Wrocław, ul. Nowodworska 70-82.

Egzamin z kwalifikacji A.36 Prowadzenie rachunkowości:
część pisemna: 20 czerwca 2017 r. (wtorek) godz.12.00,
część praktyczna: 25 czerwca 2017 r. (niedziela) godz.9.00.
Zdający przychodzą pół godziny przed rozpoczęciem egzaminu.
Miejsce zdawania egzaminu (obie części): Zaoczna Policealna Szkoła COSINUS we Wrocławiu ul. Braniborska 57.

Życzę powodzenia
Bogumiła Dziurawiec

Uczniowie kl. I GB i II GA świetnie się bawili pozując  do zdjęć „ubrani w książkę”.

DSC_0033-1

Sleeveface to fotografia osoby z zasłoniętą przez okładkę książki częścią ciała.

Efekty pracy uczniów można obejrzeć na wystawie w holu głównym szkoły.