Dzień: 22 czerwca 2017

Matura 2017

Wyniki egzaminu maturalnego będą dostępne w serwisie od 30 czerwca 2017 r.

Odbiór świadectw, aneksów, zaświadczeń i informacji o wynikach w dniu 30 czerwca 2017 w ZS6, o godz. 10:00  tegoroczni absolwenci u wychowawców:

3 LA- sala 124,

3 LB – sala 125,

3 LC- sala 123,

4 TA- sala 122, pozostali absolwenci w sekretariacie uczniowskim,

lub w terminie późniejszym wszyscy absolwenci w sekretariacie uczniowskim.

Świadectwo (za potwierdzeniem) należy odebrać osobiście lub poprzez upoważnioną pisemnie osobę.

Egzamin maturalny poprawkowy

Egzamin poprawkowy przysługuje zdającemu, który przystąpił do wszystkich egzaminów obowiązkowych w 2017 roku (także w celu poprawienia wyników niezdanych egzaminów).

Do egzaminu poprawkowego może przystąpić absolwent, który nie zdał wyłącznie jednego egzaminu obowiązkowego w części ustnej albo w części pisemnej.

Zdający składa przewodniczącemu szkolnego zespołu egzaminacyjnego pisemną informację zawierającą oświadczenie o ponownym przystąpieniu do egzaminu z danego przedmiotu w terminie do 7 lipca 2017 r. (Załącznik nr 7a).

Egzaminy pisemne poprawkowe – 22 sierpnia 2017 r. (wtorek), godz. 9:00

Egzaminy ustne poprawkowe – 23–25 sierpnia 2017 r.

Do 10 sierpnia 2017 r. podana zostanie do wiadomości na stronie internetowej (www.oke.wroc.pl) informacja o miejscu przeprowadzenia egzaminu poprawkowego.

Wgląd do pracy egzaminacyjnej (art.44zzz)

Absolwent ma prawo do wglądu do sprawdzonej i ocenionej pracy egzaminacyjnej, może zwrócić się z wnioskiem o weryfikację sumy przyznanych punktów oraz wnieść odwołanie od wyniku weryfikacji do Kolegium Arbitrażu Egzaminacyjnego. Wszystkie załączniki dotyczące tych działań absolwent składa do Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu przy ul. Zielińskiego.

Wszystkie ważne informacje dotyczące egzaminu maturalnego znajdują się na stronach:

www.cke.edu.pl

www.oke.wroc.pl