Halloween w ZS 6

Halloween w ZS 6, czyli czas na integrację poprzez zabawę, poznawanie kultur obcych krajów oraz kreatywne działanie

DSC02207

Zespół anglistów przygotował zabawy z okazji Halloween nawiązujące do tradycji i kultury krajów anglojęzycznych. Przebrani uczniowie Gimnazjum, Liceum i Technikum wzięli udział w konkursach integracyjnych. Najwięcej emocji wzbudziło owijanie mumii papierem oraz „Apple bobbing”. Poszczególne konkurencje wyzwalały ducha rywalizacji i wymagały pomysłowości. Jednak najważniejsza była przyjazna atmosfera sprzyjająca wyśmienitej zabawie.

Z okazji Halloween odbył się konkurs na „Najbardziej oryginalną dynię”. Uczniowie wykazali się pomysłowością w przygotowaniu wydrążonych dyni. Dzięki barwnym dekoracjom przygotowanym przez naszych uczniów i nauczycieli z zespołu anglistów, całość wydarzenia przebiegała w malowniczym klimacie jesieni.

Na zwycięzców czekały pamiątkowe dyplomy!

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę !

DSC02174 DSC02189 DSC02191 DSC02195                       DSC02205