Ruszyła rekrutacja! Twój rozwój poprzez nasze profile.

pl_TABLICA

Wszystkich zainteresowanych gimnazjalistów zachęcamy, by swoją edukacyjną przygodę zechcieli kontynuować w Zespole Szkół nr 6 we Wrocławiu – miejscu wsparcia i rozwoju.

W Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi nr XXX przygotowaliśmy trzy klasy o następujących profilach:

# 1 LA – profil teatralno-filmowy (klasa rozwoju artystycznego) (integracyjna*);
# 1 LB – profil matematyczno-informatyczny (integracyjna*);
# 1 LC – profil dziennikarstwo i PR (Public relations) (klasa ogólna).

W Technikum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi zapraszamy do klasy:

# 1 TA – technik ekonomista (integracyjna*).

* Klasa integracyjna – klasa licząca maksymalnie 20 uczniów w tym od 3-5 uczniów ma dostosowane formy i metody pracy do swoich specjalnych potrzeb edukacyjnych.

Szczegółowy opis klas znajduje się w zakładce „Kandydat” – https://zs6.wroc.pl/strefa-ucznia/oferta-edukacyjna/

Na wszelkie pytania odpowiedzi można znaleźć także w Sekretariacie uczniowskim – zapraszamy codziennie w godz. 8.00-15.00.