VIII Przegląd Teatrów Szkolnych INTEGRA

Jak co roku zapraszamy na Wrocławski Przegląd Teatrów Szkolnych INTEGRA.

Wydarzenie to składa się z dwóch etapów. Kwalifikacje odbędą się 05.04.2016 r. w Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu przy ul. Skwierzyńskiej 1-7

Eksperci wyłonią najlepsze zespoły mogące się zaprezentować podczas uroczystej Gali Finałowej we Wrocławskim Teatrze Lalek 25 kwietnia 2016 r.

Patronat nad VIII Wrocławskim Przeglądem Teatrów Szkolnych INTEGRA – w ramach programu Młodzi Obywatele Kultury – objęła Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna we Wrocławiu oraz Wydział Edukacji Urzędu Miasta Wrocławia.

Myśl przewodnia tegorocznego Przeglądu to słowa S.Wyspiańskiego: „Teatr mój widzę ogromny…”

Wszyscy liczymy na piękne, artystyczne emocje.

Aktualizacja

INTEGRA 2016 coraz bliżej! Kolejne niewiadome stają się jasne 🙂

Dnia 5.04.2016r. w Technikum nr 15 odbyły się eliminacje do VIII Wrocławskiego Przeglądu Teatrów Szkolnych „Integra”. Miło nam poinformować, że podczas gali finałowej we Wrocławskim Teatrze Lalek obejrzymy przedstawienia z:
1) Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu pt.”Niewinna”,
2) Liceum Ogólnokształcącego nr II w Krośnie pt. „Nadzieja”.
3) Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu pt.”Gdzie jest król M.?”,
4) Zespołu Szkół w Zaborze pt.”Klepsydra”,
5) Zespołu Szkół nr 6 we Wrocławiu pt. „Idea”.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a laureatom gratulujemy!

Do zobaczenia