Działania na kierunku Technik reklamy

Przedstawiamy dokonania naszych uczniów będących na kierunku Technik reklamy – pasjonatów kolorów i kształtów, osób twórczych i ciekawych świata.

Działania klasy 2TR 2021/22

Tworzenie grafiki i reklamy jest pracą kreatywną oraz stwarzającą ciągle nowe wyzwania. Nasi uczniowie doświadczają tego w naszej szkole i chętnie dzielą się efektami, jakie wynoszą z codziennych zajęć.

Działania klasy 1TR 2021/22

Wycieczki, spotkania z osobami świata artystycznego inspirują i dodają energii do codziennych zadań. Zobaczcie sami, gdzie nasi uczniowie byli, czego doświadczyli i co stworzyli:

W naszej szkole osoby zdobywają umiejętności:

– opracowywania ofert handlowych z zakresu sprzedaży usług reklamowych,
– tworzenia sloganów reklamowych, scenariuszy reklam radiowych i telewizyjnych, projektów graficznych reklam,
– organizowania produkcji dźwiękowych nagrań reklamowych,
– posługiwania się programami graficznymi (Illustrator, Photoshop, Inkscape, Gimp),
– posługiwania się urządzeniami cyfrowymi.

Materiały dla innych nauczycieli

Polecane aplikacje wspomagające lekcje, materiały z lekcji otwartych

Dział GRAFIKA opracowała
mgr Agnieszka Sztandera-Staszewska