ZESPÓŁ HUMANISTYCZNY

Nauczyciel

Nauczany przedmiot

mgr Alicja Jankowiak
(przewodn. zespołu)

język polski

mgr Anna Burycz

plastyka, WOK

mgr Jolanta Kowalska

język polski

mgr Agnieszka Kowal

język polski, zajęcia artystyczne

mgr Joanna Kawczyńska

język polski

mgr Mateusz Majewski

język polski,
dziennikarskie warsztaty kreatywności

mgr Agnieszka Piątkowska

język polski

mgr Jerzy Klusek

język polski

mgr Małgorzata Moczarna

język polski

mgr Beata Kocemba

język polski
nauczyciel wspomagający

ZESPÓŁ MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY

Nauczyciel

               Nauczany przedmiot

mgr Elżbieta Wojcieszak
(przewodn. zespołu)  

matematyka

mgr Bożena Gomułka

informatyka,
technologia informacyjna

mgr Zenon Kałużny

matematyka

mgr Anna Rutkowska

matematyka

mgr Beata Szafraniec

matematyka

mgr Krystyna Żelazny

informatyka,
technologia informacyjna

mgr Joanna Biel-Kiepura

matematyka, fizyka

mgr Justyna Kopka

matematyka

 ZESPÓŁ PRZYRODNICZY

Nauczyciel

Nauczany przedmiot

mgr Marzena Świętach
(przewodn. zespołu)

 

geografia

mgr Joanna Biel-Kiepura

fizyka, matematyka

mgr Magdalena   Sieraczek

biologia, chemia

mgr Lucyna   Wegnerowicz-Kieda

chemia

mgr Anna Lontkowska

chemia,
nauczyciel wspomagający

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Nauczyciel

Nauczany przedmiot

mgr Marcin Królikowski
(przewodn. zespołu)

język angielski

mgr Katarzyna   Cieślińska

język angielski

mgr Agnieszka   Huniewicz

język angielski

mgr Edyta Szubert

język angielski

mgr Agata Woźniak

język angielski

mgr Joanna Cholewa

język angielski

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Nauczyciel

Nauczany przedmiot

mgr Sylwia Cieślińska
(przewodn. zespołu)

język niemiecki

mgr Marzena Kozakowska-Maruszak

język niemiecki

mgr Agnieszka Żurawska-Kołodziej

język niemiecki


ZESPÓŁ EKONOMISTÓW

Nauczyciele

Nauczany przedmioty

mgr Lidia Belof-Litwiniuk
(przewodn. zespołu)

doradca zawodowy, przedm. ekonomiczne

mgr Bogumiła Dziurawiec

przedmioty ekonomiczne

mgr Aleksandra Grobelna

przedmioty ekonomiczne

mgr Anna Jędrzejczyk

przedmioty ekonomiczne

mgr Lucyna Jedynak-Jasińska

przedmioty ekonomiczne

mgr Danuta Swołkowicz

przedmioty ekonomiczne

mgr Ewelina Górna

prawo

mgr Krystyna Żelazny

przedmioty ekonomiczne

ZESPÓŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA

Nauczyciel

Nauczany przedmiot

mgr Małgorzata Owczarek
(przewodn. zespołu)

wychowanie fizyczne

mgr Monika Jurkanis

wychowanie fizyczne

mgr Magdalena Błąkała

rehabilitacja ruchowa

mgr Paweł Skonieczny

wychowanie fizyczne

mgr Janusz Waszak

edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Katarzyna Merchelska

wychowanie fizyczne

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI HISTORII, WOS I RELIGII

Nauczyciel

Nauczany przedmiot

mgr Sławomir Janczynski
(przewodn. zespołu)

historia, wiedza o   społeczeństwie, warsztaty kreatywności

mgr Justyna   Kochajkiewicz

historia, wiedza o   społeczeństwie

mgr Elżbieta Kowalska

historia

mgr Marta Siłakowska

historia

mgr Paweł Koślacz

historia

mgr Krystyna Nowacka

religia

mgr Barbara Jakubek

religia

ZESPÓŁ PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNY

Nauczyciel

Nauczany przedmiot

mgr Joanna Godlewska
(przewodn. zespołu)

pedagog

mgr Bernadetta Habrzyk-Grajewska

psycholog

mgr Iwona Migdał

psycholog

mgr Małgorzata Zięcina

logopeda

mgr Natalia Gorzkowska

psycholog

Wrzesień 2018
P W Ś C P S N
« sie    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Projekty

Szkoła w mieście

Szkoła w mieście

Erasmus+

Erasmus+

Dziecko autystyczne w szkole

Nauka I Technologia Dla Żywności

Nauka I Technologia Dla Żywności

Comenius

Comenius

Nasze akcje

Stomatolog

Stomatolog

Blog

Festiwal Matematyki

Festiwal Matematyki

INTEGRA –  Ogólnopolski Przegląd Teatrów Szkolnych

INTEGRA – Ogólnopolski Przegląd Teatrów Szkolnych

Integriada

Integriada

Tutoring – rozwój talentów

Tutoring – rozwój talentów