Happy positive Halloween

halloween

W piątek, w Wigilię Halloween, w naszej szkole odbyły się gry i zabawy reprezentantów klas gimnazjalnych. Całość wydarzenia przebiegała wśród barwnych dekoracji z dyni i obrazów przygotowywanych przez naszych gimnazjalistów. Dla nauczycieli to Święto oznaczało kolejny worek pomysłów, by wyzwolić w młodzieży ducha zabawy i rywalizacji zespołowej w barwach kolorowych liści i innych darów polskiej, pięknej jesieni.

Młodzież pokazała, że potrafi się ciekawie przebrać za postaci z filmów, wesołe duszki i kolorowe czarownice. Gimnazjaliści z zapałem przystąpili do rozwiązywania quizu sprawdzającego ich wiedzę o Halloween (w języku angielskim oczywiście !), nastepnie owinęli się papierem w zabawne, dość realistyczne, mumie. Kolejnym punktem programu było, utrudnione przez organizatorów, zjadanie jabłek……..uczniowie z werwą sięgali po jabłka zawieszone na sznurkach, aby je zjeść i wygrać konkurencję Zabawom towarzyszyła atmosfera przyjaznej rywalizacji i gier zespołowych. Uczniowie za pomocą rurek wyciągali tajemnicze karteczki oraz przebijali balony z kolejnymi pytaniami quizowymi. Było baaaaaaaaaardzo pozytywnie, a wszystkie konkurencje ostatecznie wygrała klasa 1 GB.

Gratulujemy najlepszym a wszystkim uczestnikom dziekujemy za doskonałą zabawę!

Zespół Anglistów ZS6

zapraszamy do galerii: https://zs6.wroc.pl/galeria/