Aktualności, Ogólne

Życzenia wielkanocne

Gdgk9kpTURBXy85MzJhNDg5ZWNjYTk3YzMzNjY3ZDUzMDFmN2U0NTczYi5qcGeSlQMAH80D6M0CMpMFzQMUzQG8gaEwAQ

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Zdajemy sobie sprawę, że czas strajku jest trudny nie tylko dla nas, ale również i dla Was. Dziękujemy za okazywane wsparcie, zrozumienie i cierpliwość. Walczymy o naszą wspólną, lepszą przyszłość edukacyjną i godne wynagrodzenie dla ludzi, którzy noszą na sobie ciężar współodpowiedzialności za kształtowanie postaw młodego pokolenia.
W każdej chwili jesteśmy gotowi do podjęcia pracy, postawa Rządu jednak nam to uniemożliwia.
W tym szczególnym czasie chcielibyśmy złożyć Państwu i dzieciom najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych i spędzonych w gronie najbliższych Świąt Wielkiej Nocy i wyrazić nadzieję, że nasz wspólny wysiłek wkrótce przyniesie oczekiwane rezultaty.

Grono Pedagogiczne ZS6