Akcja „Kup Pan Książkę” w ZS6

kup pan

Charytatywny kiermasz książek na rzecz podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci

Jak to działa?  Zbieramy książki, które później można wybrać sobie podczas kiermaszu w zamian za cegiełkę o wartości 5 zł.

Po co?  Żeby dać kolejne życie jakiejś książce. Żeby wcielić w życie ideę recyklingu. Żeby upolować prezent – dla kogoś lub dla siebie.

A najważniejsze?  Dzięki Kup Pan Książkę każdy może pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom – podopiecznym Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Cały dochód ze sprzedaży książek zostanie przeznaczony na zakup leków dla ciężko chorych dzieci z całego Dolnego Śląska.

Kto zaprasza? Organizatorzy czyli Kino Nowe Horyzonty i Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Książki prosimy przynosić do biblioteki szkolnej  do 25 listopada