Czytaj PL – nowa akcja w ZS6!

czytaj-pl

Uczniowie, nauczyciele!

Od 02.11 każdy może skorzystać z okazji i stać się za darmo 🙂 posiadaczem 12 książek! Aby uzyskać do nich dostęp, poszukajcie żółtego plakatu (na parterze naszej szkoły) i postępujcie zgodnie ze wskazówkami zamieszczonymi poniżej. Spieszcie się! Książki można pobrać tylko w listopadzie (czytać oczywiście cały rok).

Czytaj PL to organizowana co roku akcja, która umożliwia uzyskanie przez miesiąc darmowego dostępu do „najgorętszych” bestsellerów w wersji e-bookowej i audiobookowej. Kiedy piszemy, że dostęp jest darmowy, dokładnie to mamy na myśli − nie pytamy nikogo o numer karty kredytowej ani nie uruchomiamy płatnej subskrypcji po miesiącu – jedyne co trzeba zrobić, to zainstalować aplikację Woblink i za jej pomocą zeskanować specjalny kod QR, który odblokuje dostęp do 12 bestsellerów na cały listopad.