Wakacje

wakacje2015-icon

Wreszcie nadszedł ten wyczekiwany przez wszystkich dzień.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015  w Zespole Szkół nr 6 we Wrocławiu, miało miejsce 26.06.2015 r. o godz. 10:00.

Dyrektor szkoły – Marzanna Nowacka-Duda – wręczyła nagrody za szczególne osiągnięcia. Najbardziej cieszyły czerwone paski na świadectwach, ale nie mniej ważne były wyróżnienia za działania w wolontariacie szkolnym oraz wielu innych akcjach i konkursach.

Po części oficjalnej miał miejsce występ artystyczny, który w tym ostatnim dniu przed wakacjami przysporzył wielu uśmiechów. Na koniec przekazane zostały życzenia, by wakacje były nie tylko pogodne, ale przede wszystkim bezpieczne.

Dziękujemy za dobry rok i życzymy udanego wypoczynku, by we wrześniu z nowymi siłami mierzyć się ze szkolną codziennością.