Liceum nr XXX

Profil Przedmioty rozszerzone Języki obce Przedmiot uzupełniający Punkty
rekrutacyjne

Przydatne cechy

1 LA – profil teatralno-filmowy (klasa rozwoju artystycznego)(integracyjna*) język polski, język angielski, historia język angielski, język niemiecki, dodatkowo – nauka języka miganego przyroda, zajęcia artystyczne język polski, matematyka, historia oraz największa wartość spośród: język angielski, język francuski, język hiszpański, język niemiecki, język rosyjski, język włoski wrażliwość, otwarcie na sztukę, komunikatywność, kreatywność.
1 LB – profil matematyczno-informatyczny(integracyjna*) matematyka, fizyka, język angielski język angielski, język niemiecki, dodatkowo – nauka języka miganego historia i społeczeństwo, język polski, matematyka, geografia oraz największa wartość spośród: język angielski, język francuski, język hiszpański, język niemiecki, język rosyjski, język włoski ciekawość świata nauki, analityczny umysł
1 LC – profil dziennikarstwo i PR (Public relations)(klasa masowa) język polski, języka angielski, geografia język angielski, język niemiecki, dodatkowo – nauka języka miganego historia i społeczeństwo, ekonomia w praktyce język polski, matematyka, największa wartość spośród: biologia, chemia, fizyka oraz największa wartość spośród: język angielski, język francuski, język hiszpański, język niemiecki, język rosyjski, język włoski ciekawość świata, komunikatywność, dociekliwość, „lekkie pióro”

* Klasa integracyjna – klasa licząca maksymalnie 20 uczniów w tym od 3-5 uczniów z dysfunkcjami.

Technikum nr 14

Kierunek

Przedmioty rozszerzone

Języki obce

Przedmiot uzupełniający

Punkty rekrutacyjne

Przydatne cechy

1 TA – technik ekonomista
(integracyjna*)
Język angielski, Geografia Język angielski, Język niemiecki oraz dodatkowo – nauka języka miganego Historia i społeczeństwo Język polski,
Geografia, Matematyka oraz największa wartość spośród: język angielski, język francuski, język hiszpański, język niemiecki, język rosyjski, język włoski
zainteresowania ekonomiczne i biznesowe, ciekawość                    i wrażliwość społeczna.

Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy w zawodzie:

technik ekonomista –kwalifikacja A35 i A36;
technik rachunkowości –kwalifikacja A 65.

Proponujemy nową formę kształcenia dla osób dorosłych (powyżej 18 roku życia)

KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE

KWALIFIKACJE:

A.35 Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji;

A.36 Prowadzenie rachunkowości,

A.65 Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych.

Zdanie egzaminu z kwalifikacji A.35, A.36 pozwala na uzyskanie tytułu TECHNIKA EKONOMISTY

Zdanie egzaminu z kwalifikacji A.36, A.65 pozwala na uzyskanie tytułu: TECHNIKA RACHUNKOWOŚCI

• nauka jest bezpłatna,

• w systemie zaocznym (soboty, niedziele),

• z wykorzystaniem e-learningu, czyli samodzielnej pracy z kursami internetowymi w dowolnym czasie i miejscu (nauczymy Ciebie z tego korzystać)

• nie wymagana jest matura,

• wysoko wykwalifikowana kadra -tradycja nauczania przedmiotów ekonomicznych w naszej szkole

• bardzo dobrze wyposażona szkoła.

Wszelkie informacje i podanie o przyjęcie na kurs dostępne na w zakładce poświęconej kursom http://zs6.wroc.pl/kkz/

Lipiec 2018
« cze