• Międzyszkolny konkurs recytatorski – III miejsce Dominiki Świątek

Dominika Świątek z klasy II LC zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Poezji Mówionej i Śpiewanej Czesława Miłosza, który organizowany był w Zespole Szkół nr 3 we Wrocławiu.

Opiekun uczennicy – Mateusz Majewski

  • Międzyszkolny konkurs historyczny – III miejsce Jakuba Wojtowicza

Miło nam poinformować, że uczeń klasy II LB Jakub Wojtowicz zajął 3. miejsce w międzyszkolnym konkursie historycznym „Szlakiem chwały 2 Korpusu Polskiego, 70 rocznica bitwy pod Monte Casino”, który odbył się 5 kwietnia 2014 r. w Zespole Szkół nr 22, w ramach WROCŁAW MODEL SHOW.

Opiekun ucznia – Justyna Kochajkiewicz

  • Certyfikaty Europass Mobilność w Zespole Szkół Integracyjnych

W maju tego roku 10 uczniów z Technikum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi wzięło udział w 3 tygodniowym stażu w Niemczech. Mieli taką okazję dzięki programowi Leonardo da Vinci. Jest to jak do tej pory jedyny projekt mobilnościowy zrealizowany w szkołach ponadgimnazjalnych we Wrocławiu, a Zespół Szkół Integracyjnych jest pierwszą szkołą, której taki projekt udało się przeprowadzić. W związku z tym sukcesem, 7 listopada uczestnikom wręczone zostały stosowne certyfikaty – Europass Mobilność. Potwierdzają one udział w zagranicznym szkoleniu w ramach zorganizowanego wyjazdu i z pewnością będą spełniały kluczową rolę w poszukiwaniu pracy na rynku polskim i unijnym.

  • Sukces Dominiki Świątek w konkursie dziennikarskim

Dominika Świątek z klasy II LC (profil dziennikarstwo i PR) została wyróżniona w konkursie dziennikarskim „Pozytywne Pióro 2013”. Na konkurs nadesłano kilkadziesiąt prac z czego jury wyróżniło pięć najlepszych.

Nagrodzony wywiad do przeczytania w zakładce „Młody dziennikarz„.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekun uczennicy – Mateusz Majewski

 

  • Sukces Dominiki Świątek w konkursie Krasomówczym

Miło mi poinformować, że uczennica kl. II LC Dominika Świątek, znalazła się w gronie pięciu finalistów konkursu krasomówczego „Prawa człowieka nie są nam dane raz na zawsze – rola Parlamentu Europejskiego w umacnianiu praw człowieka”.
Finał konkursu odbędzie się 10 lutego 2014 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu, gdzie Dominika wygłosi swoje przemówienie przed publicznością i jury konkursu.
Gratuluję i życzę powodzenia w finale.

Opiekun uczennicy – Sławomir Janczyński

Zespół Szkół Integracyjnych we Wrocławiu

Zespół Szkół Integracyjnych we Wrocławiu

Skip to content