Ogłoszenie dla rodziców uczniów biorących udział w rekrutacji do oddziałów terapeutycznych, których dzieci były badane w gabinetach rejonowych Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 4.

Szanowni Państwo!

Jeśli zgłosili Państwo swoje dziecko na badanie, które ze względu na sytuację epidemii zostało odroczone lub rozpoczęli w poradni proces diagnostyczny (odbyła się część diagnozy), mogą Państwo otrzymać zaświadczenie o zgłoszeniu do poradni i wyznaczeniu terminów badań.

Jeśli proces diagnostyczny został zakończony, ale nie otrzymali Państwo opinii o dziecku, w przypadku, gdy opinia jest gotowa do odebrania w bazie poradni przy ul. Jemiołowej, mogą Państwo kontaktować się z sekretariatem w celu jej odebrania (np. wysłania pocztą). W sytuacji, gdy opinia znajduje się w gabinetach rejonowych (zamkniętych aktualnie razem z budynkami szkół) – mogą Państwo otrzymać zaświadczenie o przeprowadzonej diagnozie i opinii.

W celu otrzymania zaświadczenia należy kontaktować się z poradnią telefonicznie (71-798-68-30 wew. 100)

– dyżur telefoniczny sekretariatu dla klientów Poradni 9:00 – 11:00

– dyżur telefoniczny dyrektora Poradni dla klientów Poradni 12:00 – 13:00 lub mailowo (indywidualnie do pracowników badających dziecko lub na skrzynkę do poradni). Adresy mailowe znajdują się na stronie PPP4.

Zaświadczenia będą wydawane drogą mailową (skan).

W związku z tym w przypadku braku aktualnej opinii ucznia, prosimy o dołączanie do dokumentów rekrutacyjnych otrzymanego zaświadczenia.