Zawieszenie zajęć w związku z koronawirusem

Szanowni Państwo:
Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele

W oparciu o wytyczne MEN informuję, że:
* zajęcia w ZS6 będą zawieszone na 2 tygodnie-do 25 marca br.;
* 12 i 13 marca br. to dni, w których w SP 103 nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze;
* od 12 marca br. uczniowie LO XXX i T 14 nie przychodzą do szkół;
* od poniedziałku, 16 marca br. uczniowie wszystkich naszych szkół, czyli: SP, LO i T nie przychodzą do szkół;
* nauczyciele pozostają w gotowości do pracy; w uznanym przez siebie zakresie będą przekazywać wytyczne i materiały dotyczące bieżącej pracy uczniów (czytanie lektur, rozwiązywanie zadań, praca na szkolnej platformie Moodle, korzystanie z dostępnych zasobów internetowych). Proces dydaktyczny nie zostaje przerwany, zmienia się jednak jego forma. Uczniów proszę o systematyczną pracę, a rodziców o nadzór w tym zakresie.

Przypominam, że to nie jest czas ferii, dlatego zgodnie z zaleceniami ministra zdrowia w miarę możliwości należy powstrzymać się od wychodzenia z domu i przebywania w miejscach dużych skupisk ludzi.

Proszę o systematyczne sprawdzanie informacji i komunikatów w dzienniku elektroniczny Librus oraz na stronie szkoły www.zs6.wroc.pl

Marzanna Nowacka-Duda