Integriada 2017

Tradycja? Ważna sprawa! W Zespole Szkół nr 6 mamy przynajmniej kilka wydarzeń, które na dobre wpisały się w kalendarz szkolnych uroczystości.

Zatem jak co roku 21  marca w ZS6 było bardzo wesoło – obchodziliśmy Integriadę! Ten dzień ma służyć zabawie i wspólnemu działaniu całej społeczności szkolnej. Idea ta sprawdziła się doskonale, bo w tym roku Integriada powstała we współpracy nauczycieli i uczniów.

Każda klasa oraz grono pedagogiczne przebrali się według wylosowanej tematyki. Można było podziwiać wspaniałe stroje inspirowane m.in. Indiami, dzikim zachodem, latami osiemdziesiątymi czy średniowieczem.

Atrakcji było naprawdę wiele, m.in. pokaz mody (wspomniane już stroje), koło fortuny (niecodzienne pytania z życia szkoły), liczne zabawy sportowe oraz interesujące gry planszowe. Wszyscy walczyli do końca i dawali z siebie wszystko, by zająć miejsce w ścisłej czołówce – wszyscy przecież wiedzą, że zabawa smakuje najlepiej, gdy się przy okazji coś wygra 😉 Przez cały dzień uśmiech nie znikał nikomu z twarzy.
Po wielu uroczych chwilach przyszedł moment ogłoszenia wyników – w tegorocznej Integriadzie zwyciężyła klasa 2GA zdobywając worek słodyczy oraz immunitet uprawniający do zwolnienia ze sprawdzianu, kartkówki, odpowiedzi ustnej oraz zadania domowego w dowolnej chwili (oczywiście z obowiązkiem zaliczenia materiału w innym terminie :))

Na uczestników czekał także suto zastawiony stół biesiadny, który wspólnie przygotowali uczniowie i nauczyciele.

Zapraszamy do galerii: https://zs6.wroc.pl/galeria/