Informacja o śmierci Jerzego Kluska

5dbae429f0ced_o_largeZ ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że zmarł Jerzy Klusek — wieloletni nauczyciel języka polskiego w naszej szkole, a wcześniej m.in. Dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego.
Był to pedagog bez reszty zaangażowany w pracę z uczniami, którzy zawsze darzyli go wielkim szacunkiem. Jego dwie pasje, literatura i sport, sprawiały, że był niezrównanym rozmówcą.
Zawsze uśmiechnięty, energiczny, gotowy, by nieść pomoc innym. W ostatnich latach swojej pracy skupił się na uczeniu i wspieraniu młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci” (Wisława Szymborska).
Nauczycielu, Kolego, Przyjacielu… Będziesz na zawsze w naszej pamięci.

Kondolencje najbliższym Jerzego Kluska składa Dyrektor Zespołu Szkół nr 6 we Wrocławiu wraz z całą społecznością.

Informacje o pogrzebie zamieścimy w kolejnej wiadomości.